ESTELLA

Opis realizacji

 

Identyfikacja wizualna dla ESTELLA

Nasza współpraca z firmą ESTELLA w przeciągu kilku lat zaowocowała wieloma ciekawymi projektami.Byliśmy odpowiedzialni za wizualizację opakowań oraz toreb. Przygotowywaliśmy banery reklamowe, stopki e-mailowe oraz kreacje reklamowe na potrzeby firmowego profilu na Facebooku.

Wykonanie strony internetowej

Projektowanie nowej strony internetowej dla firmy ESTELLA rozpoczęliśmy od dokładnego poznania potrzeb klienta, ale także jego konsumentów. Stało się to najważniejszym wyznacznikiem dla stworzenia serwisu internetowego i jego funkcjonalności.
Dzięki temu witryna zawiera wszystkie najważniejsze informację potrzebne klientom. Dostępna jest zawsze aktualna kolekcja, lista sklepów stacjonarnych oraz informacja o serwisie oraz pielęgnacji produktów. Strona internetowa ESTELLA.eu jest w pełni responsywna. Wszystkie funkcjonalności są również dostępne na urządzeniach mobilnych.
 

Kategoria
Identyfikacja, Strony www
Słowa kluczowe
banery reklamowe, facebook, grafika na facebok, identyfikacja wizualna, projekt banerów reklamowych, projekt graficzny, projekt strony internetowej, projekt strony www, stopki e-mailowe, strona internetowa, strona www, wizualizacja