WYPEŁNIJ BRIEF

Brief daje nam możliwość poznania głównych założeń dotyczących Twojego projektu. Wypełniony formularz dokładnie analizujemy. Na jego podstawie realizowany jest finalny projekt, który będzie spełniał wszystkie Twoje założenia i cele.

Jeśli w trakcie wypełniania briefu cokolwiek okaże się niejasne lub potrzebna będzie nasza pomoc – prosimy o kontakt telefoniczny: +48 514 33 34 34 lub e-mailowy: kontakt@multicreo.pl Dziękujemy za poświęcony czas.

  DANE KONTAKTOWE

  TYP PROJEKTU

  OPIS PROJEKTU

  Cel projektu. Jaki jest główny cel projektu? Proszę o możliwie dokładne sprecyzowanie celu.


   

  Grupa docelowa. Jaka jest grupa docelowa projektu? Prosimy scharakteryzować przeciętnego klienta / odbiorcę Państwa firmy. Kim jest, czym się zajmuje?

   

  Wartość projektu. Jakie przymiotniki powinny opisywać omawiany projekt?


   

  Korzyści z projektu. Oczekiwane pozytywne rezultaty wynikające z zakończonego projektu.

   

  Ogólny opis projektu. Proszę podać jak najwięcej szczegółów. Podstawowe informacje o firmie, opis działalności. Pozycja rynkowa, opis produktów lub usługi, branża i inne istotne informacje.

  TERMINY ORAZ BUDŻET

  Czas realizacji. Proszę podać planowaną datę zakończenia projektu.

   

  Przewidywany budżet na realizację projektu. Jest to informacja dla nas niezwykle istotna, bowiem pozwala nam dopasować odpowiednie rozwiązania i proces realizacji do ograniczeń budżetowych.

  POZOSTAŁE INFORMACJE

  Załączniki. Prosimy o przesłanie plików, które będą pomocne podczas naszej pracy.

   

  Poznajmy się lepiej. Daj nam znać skąd dowiedziałeś/aś się o naszej Agencji Kreatywnej MultiCreo?

   

  Twoje uwagi końcowe.

  Wszystkie dane podane w briefie zostaną wykorzystane przez Agencję Kreatywną MultiCreo jedynie w celu przygotowania dedykowanej oferty. Żadna z podanych informacji nie zostanie wykorzystana w szerszym zakresie. Wypełnienie briefu nie zobowiązuje do zawarcia jakiejkolwiek umowy, ani też nie narzuca na wypełniającego żadnych obowiązków. Jest jedynie informacją, ktora jest niezbędna do przygotowania indywidualnej, bezpłatnej oferty.