Gabinet Psychologiczny

Opis realizacji

 

Logotyp, banery, folie, naklejki, potykacz, wizytówka oraz strona internetowa

Gabinet Psychologiczny Psychologa Doroty Lewińskiej-Groszewskiej to miejsce, dla którego zaprojektowaliśmy od podstaw identyfikację wizualną, która obejmowała stworzenie logotypu, wizytówek firmowych, banerów reklamowych i naklejek na drzwi.

Dla większej rozpoznawalności gabinetu zaprojektowane i zamontowane zostały banery reklamowe oraz naklejka na drzwiach. Klientów o lokalizacji gabinetu informuję także potykacz reklamowy, a do bezpośredniego kontaktu z pacjentami służą wizytówki firmowe.

Doskonały kontakt online zapewnia zaprojektowana od podstaw strona internetowa, która umożliwia zapisanie się na wizytę w gabinecie bez wychodzenia z domu, także z poziomu telefonu czy tabletu.
 

Kategoria
Identyfikacja, Strony www
Słowa kluczowe
baner reklamowy, druk banera, Gabinet Psychologiczny, gabinet psychologiczny w głogowie, identyfikacja wizualna, logo, potykacz, projekt banera reklamowego, projekt logotypu, projekt storny internetowej, projekt wizytówki, psycholog głogów, Psychologa Doroty Lewińskiej-Groszewskiej, strona internetowa, wizytówka, wydruk banera, wykonanie potykacza