Akademia Ruchu

Opis realizacji

Akademia Ruchu w Głogowie to fitness club z bogatą ofertą zajęć ruchowych dla dzieci oraz dorosłych. Z Akademią Ruchu współpracujemy już kilka lat. W tym okresie mieliśmy okazję przygotować projekty graficzne na okna wraz z wyklejeniem folią okienną OWV (One Way Vision).Zajmowaliśmy się także projektowaniem plakatów, ulotek reklamowych, banerów, rollupów, bonów upominkowych, zaproszeń, a także reklamy do gazety.

Witryna internetowa dla fitness clubu została opracowana z myślą o jego bogatej ofercie zajęć dla dzieci i dorosłych. Na stronie zaprezentowaliśmy także wszystkich instruktorów, czytelny grafik zajęć oraz bogatą galerię zdjęć z zajęć i eventów.
 

Kategoria
Identyfikacja, Social Media, Strony www
Słowa kluczowe
banery reklamowe, druk rollup, folie okienne, identyfikacja wizualna, projekt, projekt banera reklamowego, projekt graficzny, projekt graficzny na folie okienne, projekt na okno, projekt na rollup, projekt strony internetowej, projekt strony www, projekt zaproszeń, reklama do gazety, roll-up, strona internetowa, wydruk rollupa, wykonanie strony www, wykonanie zaproszeń